Bakireliğini bu yaşına kadar saklamayı bilen sarışın kadın, takıldığı erkeklerle gösterir fakat elletmez bile. Televizyon izlerken erkeği bacaklarını elliyor ve kıza sırnaşmaya başlıyor fakat tokadı yiyor. Akşam dışarı çıkıp eve geldiklerinde memeleri elliyor ve gene reddediliyor. Kadın sürekli evlenmeden olmaz vs deyince cebinden yüzüğü çıkartarak evlenme teklifi ediyor.

Kadın kabul ettiğinde adam bir heyecanla saldırsa da evlilik gününden önce olmaz deyince deliye dönerek çıldırıyor. Ertesi gün bahçede ip atlarken üzerine ki mayodan memeleri fışkırıyor ve aldırış etmeden devam ediyor. Bir arkadaşı yanına geldiğinde onunla sohbet ediyorlar ve elemanda memelere kitleniyor.

İçeriye gittiklerinde kadın bir şeyler konuşmak ister ve tüm erkekler beni sikmek istiyor ben ise kendimi kocama saklıyorum evlenmeden önce hiç bir erkeğe amımı vermem diyor. Fakat en büyük problem kimseyle yatmadığı için hiç tecrübesi yoktur ve nişanlısını gerdek gecesi memnun etmek ister. Elemanda kendisinden yardım isteyen kızı kıvama getirebilmek adına kafasına bir plan geliyor.

Önden yapmak zorunda değiliz ki diyerek kızı koltukta domaltır. Altına giymiş olduğu beyaz taytı yırtarak göt deliğine ulaşır ve parmaklarıyla genişlettikten hemen sonra yatak tecrübesi kazandırmak için arkadaşının sevgilisine çakar. Fakat bu olay onlara çok pahalıya mal oluyor, kızın nişanlısı erkenden eve geldiğinde olanları görünce çılgına dönüyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.