Dengesiz ve bir o kadarda azgın olan olgun kadın, pazar günü çat kapı kızının evine gidiyor. Kızı kapıyı açtığı an karşısında annesini gördüğüne pek sevinmiyor. Bunun sebebini az sonra hep birlikte göreceğiz. Suratını sallayan genç kız, mecburen annesini içeriye davet ediyor. Nişanlısıyla birlikte pazar kahvaltısı yapmak üzere olan çıtır, olgun annesinede bir tabak koyuyor. Misafir olarak milf, damadının dibine oturuyor ve sürekli genç adama dokunmaya çalışıyor.

Hatta işin bokunu çıkarıyor ve kahvaltıdaki sosu bilerek kendi göğüslerine döküyor. Çok sakarım diyerek işin içinden çıkıyor ve elbisesinin askılarını indiriyor. Bu durumda memelerini damadına göstermeye çalışıyor. Kızı defalarca kendine gel anne diye bağırıyor. Daha da ileriye giden olgun kadın, sosu damadının sikine doğru sıkıyor ve kızının üstüne döküyor.

Her yeri kirlenen genç kız sinirli şekilde duş alıp geliyorum diyor. Her şeyi bilerek yapan azgın karı, damadıyla yalnız kalınca az önce penise döktüğü sosu temizleme bahanesiyle eline alıyor. Sakso çekiyor, hatta kendisini siktiriyor. Delikanlı tam kayın validesinin üstüne boşalırken, evleneceği kız duştan çıkıp geliyor ve ikisini yakalıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.