Nişanlı kızımız büyük bir heyecanla yakın zamandaki düğünü için gelinlik bakmaya çıkıyor. Girdiği dükkanda ise tam gönlüne göre şeyler buluyor fakat fiyatları yüksek olduğu için yanına bile yaklaşamıyor çünkü bütçesi kısıtlıdır. Parasının yettiklerinden birini beğenip denemek istiyor. Satıcı adam kabinin yerini gösterip istediği gelinliği uzatıyor. İçeride işler biraz ters gidince dükkan sahibi yardım lazım mı diye soruyor.

Kızın kasası biraz büyük olduğu için beğendiği modele girememiştir, bu sırada daracık soyunma kabininde adam yardım etmeye çalışıyor. Haliyle kadının kalçalarına dokunma fırsatı buluyor. “Bu size göre değil efendim biraz küçük kalıyor, başka bir tane getireyim” diyor. Daha büyük beden gelinliği uzatıyor ve giymesini söylüyor. Kız bunun fiyatı çok yüksek alamam dediğinde ise siz deneyin yardımcı olurum diyor.

Nihayet kızın üzerine tam oturacak şeyi buluyorlar fakat rakam konusu hala büyük sıkıntıdır. Kadın telefon edip babasını arıyor ve çok beğendiği gelinliğin fiyatını söylüyor. Gelen cevap ise olumsuzdur parası çıkışmadığı için babası ek bütçe veremiyor, ucuzlardan almasını söylüyor. Burada satıcı devreye girip güzel bir muamele karşılığında %50 indirim yapacağını söylüyor.

Kadın ben nişanlıyım yapamam desede indirimi duyunca direk ağzına alıp emmeye başlıyor. Adamın penisi taş gibi yapınca domalıp kendini yalatıyor. Artık işler iyice ilerlediğine göre lavuk sokmaya kalkıyor ve kız elinle itiyor. “Bakireyim hiç biriyle ilişkiye girmedim, amcığımı kocam için saklıyorum sokmana izin veremem diyor”.

Satıcı ise o zaman diğer deliği kullanalım diye teklifte bulunuyor fakat karı %50 indirimle götten vermeyeceğini söylüyor. Bunun üzerine dükkan sahibi tamamen ücretsiz hediye edeceğini söyleyip istediğini alıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments