Türbanlı bir ailenin kızı olan Mia kendi isteğiyle kapanmamıştır. Aile baskısı yüzünden evde eşarp takmaktadır fakat dışarıya çıktığında erkek arkadaşıyla her boku yer. Bugün ise türbanlı annesi evde iş yaparken ilginç bir olay yaşanacaktır. Buna benzer diğer türbanlı sikiş filmine buradan bakabilirsiniz.

Kızı motorcu sevgilisiyle gezip tozduktan sonra oğlan onu eve bırakır. Kapının önünde baş örtüsünü takıp manitasıyla vedalaşıp eve girecektir. Oğlan kızı kapının önünde öyle bir öperki kendilerini kaptırıp giderler. Bu sırada dışarıdan sesleri duyan kapalı annesi onları yakalar, evin giriş kapısını açtığında kızını çocukla tutkulu bir şekilde öpüşürken görür. Hemen iterek ikisini ayırır ve fırça çekmeye başlar. Çocuğunu zorla eve sokar fakat Mia erkek arkadaşımda benimle eve gelecek diye diretmeye başlar. Kadın ikisini karşısına alıp konuşacaktır, sinirine hakim olup ayıp olmaması için sofra hazırlar.

Yemeğe oturduklarında ise türbanlı annenin içerisindeki azgınlık birden dışarı çıkar. Bilerek kaşığını yere düşürür ve masanın altına eğilip kızının erkek arkadaşına sakso çekmeye başlar. Neye uğradığını şaşıran oğlan keyif alınca sesini çıkarmaz. Masada Mia olduğu için durumu çaktırmamak adına annecik saksoyu çok uzun süre çekemez ve tekrardan doğrulup sandalyesine oturur. Bu seferde fiziği yerinde genç adam kendi çatalını yere atıp kadının tekrardan masa altına girip sik emmesini sağlar. Çok geçmeden türbanlı genç kız durumu anlar ve ayağa kalkıp oğlanın bacak arasına bakar. Anasının kafasını görür hemde çocuğun yarağı ağzındayken yakalar. Ana kız kavgaya tutuşurken aslında istedikleri şey ortaktır, kavga etmek yerine oğlanı paylaşıp grup sikiş yapmaya karar verirler. Türbanlı annenin büyük memeleri ve tecrübesi bu filmi coşturacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.