Üç karıyla evli olan kel kafalı adam hepsine yetecek yarağa sahiptir. Eve en son gelen kadınla diğer ikisi arasında kıskançlık savaşı başlıyor. Adam sarışın olanı sürekli düdükleyerek diğerlerinden ayırıyor, buda evde huzursuzluğa sebep oluyor. İlgisiz kalan iki hatun adamın işe gitmesiyle birlikte yeni gelini sıkıştırıp ona bir ders veriyorlar.

üç karısınıda doyurmayı başaran kel kafalı adam
Üç tane karıyla evli adam hepsini idare ediyor kel kafalı

Şu güzelliklerden birine sahip olsa çoğu erkek takla atacaktır, millet bulamazken adam üç karıyla evli ve hepsine maddi manevi bakabiliyor. Gelin şimdi tam olarak neler döndüğüne bakalım. Esmer iki piliç daha önceden evlendikleri için evde rütbe sahibidir. Sonradan gelen sarışını kıskanmaya başlarlar. Çünkü kel kafalı herif sadece sarıyı pompalamaktadır. Sonuncu karıyla ilgilenmekten diğerlerini sinemaya götüreceğine söz vermesine rağmen götürmez.

Gece yatağa girdiklerinde sadece sarı pilici siker, esmer olanlar götünü dönüp yatmak zorunda kalır. Ertesi gün olduğunda adam işe gider ve kıdemli olanlar yeni yetmeyi sıkıştırıp ona bir ders verirler. Tam olayın üstüne işten eve dönen lavuk en çok sevdiği karısını diğerlerinin elinden kurtarır. Aralarındaki kavgaya son vermek için hepiniz gidip üzerinize seksi bir şeyler giyip gelin der. Jartiyer ve fantezi kıyafetleri giyip gelen hatunlarla grup yaparak hepsini tatmin eder.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.