İki adam aylak aylak gezerken otobüs durağında soğuk havada etek giymiş bir kız dikkatlerini çekiyor. Tarzı biraz diğer insanlardan farklı olduğu için video kaydına başlayıp yanına gidiyorlar. Prag’a turist olarak gelen kız arkadaşlarıyla tatildeymiş. Barcelona bir restaurantta çalışıyor ve metal müzik dinlemeyi çok seviyor. Bu giyim tarzı ve çılgınlıkları oradan geliyor olsa gerek.

Erkek arkadaşı olmadığını öğrenince bizim elemanlar direk muhabbete giriyor ve seks yapmayı sevip sevmediğini soruyorlar. Oral sevdiğini dile getiren kaşara hemen 10.000czk canlıyı gösterip twerk yapmasını istiyorlar. Yol kenarından geçen arabalardan tedirgin olan karı biraz nazlansada kasayı açıyor ve ellemelerine izin veriyor.

Daha fazla para teklif edip otobüs durağının arkasında sakso çekmesini istiyorlar. Çocuklar iki kişi olduğu için kız biraz duruyor ve sadece birine çekeceğini söylüyor. Kamerayı tutan çocuğun arkadaşını arzulayınca elinden tutup arkaya götürüyor. Fahişe gibi sik yalayan kadın gerçekten tam bir çılgın diyebiliriz, yalarken azınca direk eteğini sıyırıp içime sok diye yalvarıyor. Para bile istemiyor fakat yaptığı muamele harika olunca adamların gönlünden 10.000 daha kopuyor. Karı hem keyfine bakıyor hemde cebine parayı koyup teşekkür ediyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • yıkılanumutlar 6 ay ago

    vay amk kızda maltepe 2001 içen rahmetlik kadir dedem gibi ses var

  • Kadir dede 4 ay ago

    Ben burdayim.torun