Telefonda kız arkadaşıyla mesajlaşırken kız kardeşi yanına geliyor ve koltukların altında bir şeyler aramaktadır. Kardeşi deli dana gibi koltukların yastıklarını kaldırıyor ve altlarına bakıyor. Ne aradığını soran ağabeyini tersleyerek oturduğu koltuktan kaldırmak istese de eleman rahatını bozmak istemez.

Bir yandan domalan kızın kalçasını dikizliyor bir yandan söyleniyor ve içeri giderek bir piçlik yapmak istiyor. Çikolatalı kavanozu alıyor ve içine dalgayı sokarak kızın yanına geliyor. Kavanozdan bir şeyler almaya çalışırken bir sıcaklık hissederek ne olduğuna eliyle bakmak ister. Tecrübeli genç kaşar tek seferde bunun yarak olduğunu anlar ve okşamaya başlar.

Kız kardeşi okşadıkça dikelen dalga yuvaya girmeye hazır olduğunda mavi saçlı orospu ağzına almaya başlar. Dolgun memeleri tişörtün üzerinden okşar yarak yalamaya devam eder. Tekli koltuğa oturduktan hemen sonra kız kardeşini kucağına alır ve oturmasını söyler. Penisi hizalayıp kafasını amcığa dayayarak güzel bir keyif yaşıyor ve ensest ilişkiye doyuyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments