Son aylarda yaşadıkları sorunlar sebebiyle bir ilişki daha ayrılığın eşiğine gelmiş durumdadır. Karısı ile ayrılık konusunda anlaşıyorlar fakat corona virüs sebebi ile sokağa çıkma yasaklarının başladığı evrede mecburen bir süre daha evli kalmaları gerekiyor. Kadınla tartışıyorlar ve hatun biraz rahatlamak için duşa giriyor.

Tam vücudunu keseleyip köpüklediği anda adam sinsi bir şekilde geliyor. Onu dikizlemeye başlıyor ve azıyor. İçeriye bir bahane bularak giriyor ve kadın onu fark ettiğinde siktir git buradan diye kızmaya başlıyor. Elemanda salona giderek tv izliyor. Duşta işini bitiren mature bisiklet makinesinde bir süre bisiklet sürmek istediği için yine mecburiyetten bu adamla aynı ortama giriyor. Epey büyüleyici memelere sahip yaşlı ablamız kulaklığını takarak sporuna bakıyor. Henüz ayrılmamış olan kocası ise onun kalçaları kesmeye devam ediyor.

Bir kaç deneme yaparak kadına yakınlaşmaya çalışsa da hatun oldukça kararlı bir şekilde geri çekiliyor. Akşam yemeğinden önce hatunun giymiş olduğu elbiseyi görmelisiniz. İnanılmaz güzellikte ve transparan olan elbise bu adamı yeterince delirtmeye yetiyor ve aralarında kısa sohbetin ardından eski günleri anarak ayrılmadan önce son kez ilişki yaşıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.