Akşam üvey annemle babam yakın arkadaşının partisine gideceklerdi. Ben ise sıkıcı hayatıma devam edicektim. Her gün sevişirken çıkarttıkları sesi duymayarak uyuyabilecektim. Annem fazla tatmin olamıyor anladığım kadarıyla. İnilti sesleri hep kısa sürüyordu. Aklıma bir fikir gelerek annemi ben tatmin edebilirdim. Babamın gelmesine daha vardı , hemen odamdaki cadılar bayramı için aldığım maskeyi takıp planımı gerçekleştirmeye başladım. Banyoda hazırlığını yaparken arkasından yaklaştım. Götüne aletimi dokundurarak sikişmek istediğimi belirttim. Beni babam zannederek zamanı değil şu an hayatım bizi bekliyorlar dedi.

Anlamamıştı bu çok iyi bir fırsattı. Taytını aşağıya doğru indirip amcığını okşamaya başladım. Hafif ıslaklık vardı oda istiyordu ama zamanı değil diyip duruyordu. Sesimi değiştirip yatak odasına gidelim diyerek elinden tutup götürdüm. Tamam o zaman işini hızlı hallet bizi bekliyorlar diyerek bacağını açtı. O olgun amcığı karşımdaydı babamın sikemediği o şeftali artık benimdi. Direk kökleyerek onu bağırtmayı başardım. Her daşaklarımın çarpışında orgazmın doruklarını yaşıyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • Birkan 7 ay ago

  Bunun Devamı Olsun Bence ::) SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

 • PLS 7 ay ago

  Admin smartykat yani bu kadının 36 dakikalık bir videosu var onu çevirip yükleme şansınız var mı lütfen

 • hamza 6 ay ago

  süper devamını bekliyoz

 • İSİMCİYİM 6 ay ago

  ADMİN ŞU KADININ İSMİ NE BİLİYOSAN SÖYLERMİSİN

 • Erdem 6 ay ago

  Admin bu kadının ismini soylermisin

 • Mustafa 6 ay ago

  Arkadaşlar salak mısınız amınızakoyayım. Şu PLS adlı adamın yaptığı yoruma baksanıza, kadının adı “Smartykat” işte. Daha neyi soruyorsunuz 🤷‍♂️