Sarışın olgun üvey annem marketten eve döndüğünde anahtarla kapıyı açtığı gibi onu zorla bayılttım. Kaçmasın diye elini kolunu iple bağladım, büyük memeleri ve dövmeleri beni baştan çıkarmaya fazlasıyla yetiyordu.

Onu öylece koltuğun üzerine bıraktıktan sonra kendine gelmesini heyecanla bekledim. Nihayet gözlerini açtı ve fantezimi gerçekleştirecektim. Yanına gidip elbisesini sıyırdım ve külodunu sıyırıp parmaklamaya başladım.

Ağlarcasına dur yapma diye inlemeye başladı fakat umurumda değildi. Sütyeni indirdiğimde etraf memeden geçilmiyordu. Hangisini avuçlayacağımı şaşırmıştım, ters çevirip yüz üstü yatırdım. Bacaklarının arasına kafamı sokup ağzıma ne geldiyse yalamaya başladım.

Vaktimi çok iyi kullanmam gerekiyordu çünkü babam her an eve gelebilirdi. Sesi çok fazla çıkmaya başlayınca ağzına bez tıkadım ve çıkmaması için üzerinden ip geçirdim.

Az sonra sikmeye başladığımda çıkan çığlıklara konu komşu gelebilirdi riske atamazdım. Kısa saçlı sarışın anamın içinden geçip bütün ağzını dölle doldurdum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments