Hazırlık okulu yaşadığım yerden uzak olduğu için ağabeyimde kalmam gerekiyordu. Onu telefon ile arayarak durumu anlattım ve hoşgörü ile karşılayarak benim orada kalmama izin verdi. Hemen valizimi hazırlayarak yola çıktım ve attığı konumu bulmaya çalıştım. Kapıyı çaldığımda ağabeyim kapıyı açtı ve yengemle birlikte beni karşıladı.

İçeriye girdiğimde çok heyecanlıydım çünkü yengem olacak kadın bana çok seksi geliyordu. Biraz sohbet ettikten sonra odamı gösterdiler ve yerleştim. Akşam yemeği hazır mı diye sormak için mutfağa indiğimde yengemi etek ile yemek hazırlarken görünce baka kaldım. Kısa süre onu izledikten sonra tekrar odama çekildim. Gece olduğunda bir türlü uyku tutmuyordu ve bir su sesi duydum.

Kesin birisi duş alıyor diye düşünerek odamdan çıktım ve banyonun kapısına giderek içeride kim var diye baktım. Yengem çıplak bir şekilde suyun altındaydı. Gözlerime inanamamıştım ve odama giderek onu becerdiğimi düşünerek 31 çektim. Ertesi gün olduğunda abim işe gitti ve yengemle baş başa kaldık. O markete gidince evde tek kaldım ve kafamda planı kurdum. Eve geri geldiğinde kesin onu sikecektim.

Bölüm 2: Abim işe gittiği gibi yengemi kıstırıp bir posta daha attım

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

21 Comments