Tren istasyonunda gördüğü sarışın rusun yanına giderek sohbet kurmaya çalışıyor. Nereye gittiğini sorarak uzak bir yer olduğunu öğreniyor. Bu güzel kalçalara nasıl sahip olduğunu öğrenmek için spor yapıp yapmadığını sormadan geçmiyor. Ardından bir güzellik ajansına sahip olduğunu ve eleman aradığından bahsediyor. Bikini çekimleri için vücudunu görebilmek adına bir miktar para veriyor.

Epey güzel memeleri olan kadının memelerine dokunmayı başarıyor. Götünden uydurduğu bu yalan sayesinde kızı becerme fırsatı yakalamış olabilir. Daha fazlası için götünü de görmek istediğini söyleyerek biraz daha nakit vererek kot eteğin altındaki güzel götü görmeyi başarıyor. Biraz okşadıktan sonra kızla birlikte köşe bir yere giderek ağzına vermeyi kabul ettiriyor çünkü bunun için ciddi paralar ödemeyi teklif ediyor.

Siki ağzına alan kaşar ıslanıyor ve yarağı amında hissetmek istiyor. Bankta domaldıktan sonra içine girmeye başlayan adam zevkten gözü hiç bir şeyi görmüyor. Gelen güvenliği fark ederek hatunu uyarıyor kızla birlikte toparlanıp koşarak kaçıyorlar. Kaldıkları yerden devam etmek için güzel bir köprü altı bulurlar ve boşalana kadar ilişkiye girerler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments