Keşke bu fotoğrafçı adam kadar şanslı olabilsek diyerek giriş yapmak istiyorum. Bugün kendini beğenmiş ünlü mankenin yarışma için resimlerini çekecektir. Kendisiyle iletişim kurmak gerçekten çok zor olabiliyor. Erkenden gelen resimci arkadaş hizmetçinin yönlendirmesiyle alt katta salona makinelerini kuruyor. Kocaman kıça sahip esmer manken hazırlandıktan sonra aşağıya inip teşrif ediyor.

Artık hazır olduklarına göre zaman kaybetmeden başlayabilirler. Fotoğraf makinesinin karşısına geçip seksi pozlar vermeye başlıyor. Adamın sürekli tekrarladığı tek şey ise lütfen sabit durun kıpırdamayın oluyor. Her pozda kıpırdar mı bir insan? Bulanık çıktığı için tekrar tekrar denemek zorunda kalıyorlar ve zaman kaybı oluyor. Çenesi kapanmayan kendini beğenmişlikte zirveye oynayan manken ablamız üstünü çıkarmaya başlıyor.

Kendini beğenmiş manken erotik pozlar verdi

Fotocudan hemen bir uyarı geliyor, bu şekilde erotik pozlar bizim amacımız dışında lütfen giyinin diyor. Kimseyi takmayan kadının tek derdi yarışmada birinci olmaktır. Sen sadece çekmeye devam et diyerek koltuğa uzanıyor. İç çamaşırları ve fantezi jartiyeriyle uzandığı görüntü her erkeğin kalbini bir kaç saniye durdurabilir.

Tam işlerine devam edecekleri sırada geveze sürtükten bir soru geliyor. “Beni seksi buluyor musun? Sen bana mı bakıyorsun?” ık gık eden adam yok hanımefendi diyerek kibarlığını bozmuyor. Bu seferde ben çirkin miyim tarzında soru geliyor ve tribe giriyor. Adetli karı gibi dedikleri tavırlar tamda bu oluyor 😂 Neyse ki sonradan şaka yaptığını belirten güzel kalçalara sahip kadın sütyeni indirip göğüslerini yalatmaya başlıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments