Bir süredir kız kardeşini ne sabah kahvaltısında nede akşam yemeğinde göremeyince endişeye kapılan ağabey, kız kardeşini oldukça merak etmektedir. Kapısını çalıyor ve içeriden ses gelmeyince tam arkasını dönerken şansını bir kez daha denemek istiyor. İçeriye girdiğinde neler olduğunu sorarak ona yardım etmek istediğini dile getiriyor. Genç latina, erkek arkadaşıyla tartıştığından bahsediyor.

Sorunun ne olduğunu soran ağabeyine, cinsel ilişki de kondom kullanmak istemiyor fakat bende genç yaşta anne olmak istemiyorum diyerek anlatıyor. Hatta erkek arkadaşına prezervatif kullanmayacaksan anal seks yapabiliriz bile demiş fakat çocuk bunu istememiş. Bu konuda erkeklerin bazıları ters ilişkiyi sevmediğini ve prezervatifi kullanmak istemediklerinden bahseden abi ben senin istediğin bir erkek olabilirim diyor.

Gözleri yerinden çıkan çıtırın dudaklarına yapıştığı gibi sevişiyorlar. Uzunca bir ön sevişmenin ardından bu esmer genci sırtının üzerine yatırarak vajinasına dil darbeleri atıyor. Ön arka fark etmeden kızın her deliğini doldurarak tatmin ediyor ve yeni sevgilisi olmayı hedefliyor. Bu sayede canı her istediğinde yada kız bulamayınca kardeşi olan kaşar hatunu becerebilecektir.

Kategoriler

Anal, Ensest, Esmer, Genç, Götten, Kardeş, Latin

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.