Kız arkadaşım ile aynı evde yaşıyorduk ve onun yakın arkadaşı sürekli bizde takılıyordu. Bizden gitmek bilmediği için ona aşırı derecede ayar oluyordum. Bir sabah salona indiğimde bu salak kızı kanepede uyurken görünce onu biraz dürttüm ve kalkmasını söyledim çünkü oraya oturup oyun oynayacaktım.

Bu kahpe ise beni hiç takmadı ve arkasını dönüp yatmaya devam etti. Bu sırada koltukta ki gözlüğünü görünce ona bir piçlik yapmak istedim. Gözlüksüz görmesi neredeyse imkansız olduğu için gözlüğünü alıp sikimin üstüne koydum ve oradan almasını istedim. Tam bu sırada kız arkadaşım içeri girince benim planın bir kısmı yatmıştı.

Neyse kızlar birlikte oyun oynayacakları için beni biraz dışlamışlardı. Hemen yere uzanarak konsoldan oyun oynamaya başladıkları sırada boynumda ki kolyenin olmadığını fark ettim ve bir de ne göreyim. Bu kaşar benim kolyeyi alıp amına sokmuş. Hemen onu oradan alıp boynuma geri taktım ve hali hazırda kalkık sikimi sevgilimin arkadaşı olan bu kıza sapladım. O sırada çığlığı bastı ve benim hatun her şeyi fark etti. Neyse sikimde değil bunun amı benimkinden daha darmış.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.