Üniversitede tanıştığım kızla ciddi ilişki yaşamaya başladık. Birbirimizi çok seviyorduk ve okul bitince aynı evde yaşamaya karar verdik. Bütçemize göre yuvamızı dizdik ve iş bulup çalışmaya başladım. Kıtı kıtına geçinsekte çok mutluyduk diyebilirim. Son dönemlerde işten çıkarıldım ve faturalarımı ödeyemez hale geldim.

Sevgilim çalışmadığı için evimize para girmiyordu. Kapı kapı dolaşıp bütün dükkanlara cv bıraktım fakat geri dönüş olmadı. En son çare kız arkadaşımı satmak zorunda kaldım. Yabancı birinin ona dokunmasını kaldıramazdım fakat abim sikerse belki bunu kaldırabilirdim. Ağabeyimle görüşüp durumu anlattım ve manitamı arzulayıp arzulamadığını sordum. Aç gözlü köpek hayır demedi direk kaç para istiyorsun diye sordu.

Fiyatta anlaştık fakat bu durumu manitaya nasıl anlatacaktım. Abimle birlikte eve geldik ve onu kapının önünde bıraktım. İçeriye girdiğimde hatuna fantezi yapmak istediğimi söyledim. Kıyafetlerini çıkartıp ellerinden yatağa bağladım ve gözüne bant taktım. Hemen kapıda bekleyen ağabeyimi içeriye aldım. Karı ben sokuyorum sanıyor fakat abim pompalıyordu. Çok geçmeden gözlerini açtığında durumu fark etti neyse ki hoşuna gitti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.