Kadın olmasına rağmen ciddi suçlar işleyip hapise düşen sarışın sürtük uzun süre içeride yatacaktır. Kaçmanın yollarını arayıp duruyor ama imkansıza yakın. Bir kaç gece kafa patlayıp ciddi planlar yapıyor. Kendisiyle ilgilenen genç polisi gözüne kestiriyor ve onunla yakınlaşmanın yollarını arıyor. Tam kontrol saatlerinde yatağına uzanıp elini amına sokuyor ve kendisini okşuyor.

Bu sırada kontrole gelen memur bey karıyı mastürbasyon yaparken görünce istemsizce yelkenleri suya indiriyor. Kadınlığını kullanarak polisi kafalıyor ve parmaklıkların arkasından sakso çekiyor. Külodu sıyırıp demirin arkasından kendini siktirmeye başlıyor. Amcığın tadını bir kez alan genç polis hayatının hatasını yapıp kapıları açıyor ve içeriye giriyor.

Mahkum kadını bir süre siktikten sonra çok etkileniyor. Sarışın sürtük bu sırada polise sana aşığım diyerek kandırıyor ve birlikte diğer görevlileri öldürüp kaçıyorlar. Dışarıya çıktıklarında ise çok geçmeden orospu kahpeliğini yapıyor. Birlikte kaçtığı görevliyi yolda ekip tek başına basıp gidiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.