Mahalleye hırsız girecek diye korkudan aklı giden bir bayan vardır. Güvenlik için komşularıyla toplantı yapar, fakat katılan bekar adamla üst katta işi pişirecektir. Böylece saçma bir fikir için başka kimse gelmemiştir. Kocası bile bu saçmalıklara inanmaz, koltuğuna oturup televizyon izlemekle yetinir.

Kocasına yakalanmadan komşusuyla üst katta sevişiyor
Kocamdan gizlice yan komşumuzla işi pişirdim

Estetikle memelerini büyüten esmer alımlı hanımefendi çok fazla boş zamana sahiptir. Haliyle saracak bir şeyler aramaktadır, hırsız girerse ne yapacağız diye evham yapıp durur. Dışarıya bir pankart asarak mahallenin güvenliği için toplantı yapmaya karar verir. Kocası kesinlikle ona destek olmaz, televizyonun başından dahi kıçını kaldırmaz. Toplantı saati geldiğinde tek bir kişi gelecektir.

Komşunun karısıyla üst katta yalnız kalınca niyet bozuldu

Yalaka komşu ben daha önce oturduğum muhitte güvenlik şefiydim tarzında yalanlar sıkarak kadının gözünü boyamaya çalışır. Kadın eşinin ilgisizliğinden ötürü hırsızın eve nereden gireceğini komşusuyla konuşup tartışmaya başlar. Hatun aralarında ufak bir yakınlaşma olunca pantolonun içindeki büyük siki fark edecektir. Üst kata çıkıp kar maskeli fantezi yapacaklardır hemde alt katta kocası televizyon izlerken.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments