Babam gibi futbol delisi bir adam derbi maçını asla kaçırmaz. Hafta sonu birlikte televizyonun karşısına kurulduk maç izliyoruz, kaşar annem yanıma oturup bana iş atmaya başladı. Bize mısır patlatıp getirdiğinde tabağı kocasına verdi sonrada dibime geldi. Bacak bacak üstüne atıp bizle maçı seyretmeye başladı. Koltukta bu kadar yer varken sırnaşmasına gerek var mıydı? Kırmızı elbisenin içinde muhteşem görünüyordu.

Yavaşça bacağıma dokunduğunda ne istediğini gayet iyi anladım. Fanatik babam biraz öne doğru kaykılıp ekrana kitlendiği için hemen yanında neler yaptığımızı görmüyordu. İç çamaşırı giymeyen milfi kucağıma aldım pantolonu indirip sokmaya başladım. Bir kaç dakika hoplattım derken bizim ki bana bir şişe daha getirin dedi.

Hemen üstümüzü başımızı topladık birlikte mutfağa geçtik. Burada ensest fantezimize kaldığımız yerden devam edebilirdik. Büyük memelerin hakkını verdiğimi düşünüyorum, dolgun kalçaları kavrayıp bütün gücümle gidip gelmeye başladım. Maç devre arasına girince mutfağa gelen babam en güzel yerinde bizi bastı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment