Arkadaşlarla basketbol oynamaya çıkmıştım, ısınmadan direk maç yapınca sağ bacağımdaki kası zedeledim. Eve geldiğimde deli gibi ağrı vardı ve durumu anneme anlattım. Bugün hastanelerin çok kalabalık olabileceğini söyledi. Önce masaj yapalım geçmezse gider doktora baktırırız dedi. Ağrı biraz üst bölgede olduğu için altımda ne var ne yok çıkardım. Özel bölgemi havlu alıp kapattım ve annem bana masaj yaptı kas sıkışması olan bölgeyi ovaladı.

O odadan çıktıktan sonra kalkan sikime bir kaç kez asıldım ve aklımda deli fanteziler canlanmıştı. Ertesi gün tekrar yanına gidip masajın çok iyi geldiğini söyledim. İkinci gün ovalarken rahat etmesi için havluyu açtım, bir an için sessizlik oldu fakat daha öncede görmediğim şey değil deyip devam etti. Hatta çok büyükmüş oğlum neredeyse kafam kadar dedi, elini tutup zorla penisime koydum ama ikna olmadı. Bunun yanlış olduğunu söyleyip bıraktı.

Bir sonraki gün tekrar masaja ihtiyacım var dedim ama niyetim tamamen başkaydı. O işini yaparken birden havluyu açıp kalkan sikimi gösterdim. Dün ki gibi dokunmasını istedim, yüzünden anladığım kadarıyla bugün daha istekliydi. Üstündeki elbiseyi tutup çektim ve büyük göğüsler açıldı. Ne yapıyorsun sen deyip tepki versede hemen özür diledim. Onu sakso çekmeye ikna ettim.

  1. gün ise artık iyileşmiştim fakat aklım onun güzel amındaydı. Direk odasına girip başına dikeldim ve onu arzuladığımı söyledim. Yarağı çıkarıp salladım, babam onu yeteri kadar sikmiyordu gördüğüm kadarıyla. Annemin doyurulmaya ihtiyacı vardı, benim kalın penisi görünce direk dizlerinin üzerine çöküp ağzına aldı. Sonra yatakta buna bir posta attım ama kendime hakim olamayıp içine boşaldım. Aramızda artık büyük bir sır vardı ve her gün yapabilirdik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments