Son dersteyken zil çalınca bir kişi hariç bütün öğrenciler sınıfı terk eder. Oda videomuzdaki azgın liseli kız oluyor, her gece hayalini kurduğu olgun öğretmeniyle baş başa kalabilmek için bu ders gününü bekliyordu. Önce anlamadığı konuları sorarak işe başlayan çıtır yerinden kalkıp hocanın masasına doğru gelir. Niyetini belli etmek için yavaşça üstünü başını açar, bir yandan dersle alakalı sorular sorar.

Hoca salağa yatıp hiçbir şey olmamış gibi soruları cevaplar ama nereye kadar? Liseli kız ona dokunmaya başlar ve üzerindeki tişörtün askılarını indirir. Doğal küçük memeleri görünce adamın çok hoşuna gider ama bunun yanlış olduğunu söyler. Kaşar işleri bir tık daha ileriye götürüp masanın üzerine oturur, eteğini sıyırıp bacakları açar.

Süt kokan amını açıp hadi beni sik diye yalvarır. Bu dakikaya kadar kendisine hakim olmayı başaran öğretmeni tebrik ediyoruz. Kız domalıp hadi beni yala diye ismiyle adama hitap eder. Adam artık niyeti bozar ve dizlerinin üzerine çöküp bütün delikleri yalar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Vedat 1 sene ago

    admin tecavüz porna gelebilirmi sitedeki KATEGORİLER efsane