Liseli kız sınav döneminde yoğun sırt ve boyun ağrıları çekmeye başlar. Annesi onu masaj salonuna getirir ve tam paket satın alır. İçeride masörle yalnız kalan kız öğrenci üzerinde neyi var neyi yok çıkaracaktır. Masaj sırasında yaşananlardan annesinin haberi yoktur.

Lise son sınıf öğrencilerinin sınav streslerini bilirsiniz. Hayatlarını etkilecek bir dönemdelerdir, iyi bir okula yerleşme ve meslek seçimleri yapılır. Bulduğu her fırsatta ders çalışan hanım kızımızın boyun ağrıları çekilmeyecek bir hal alır. Çocuğunun sağlını düşünen kadın hemen onu kolundan tuttuğu gibi yakınlardaki bir masaj salonuna getirir. Komşularından duyduğu kadarıyla buraya gelen herkes çok memnundur.

liseli kız ders çalışmaktan boyun ağrısı çeker masaja gelir
Boyun ağrısı çeken liseli kızı annesi masaja getirir

Kısa bir bekleyişin ardından masör yanlarına gelip liseliyi içeriye alır. Omuzları ovalayarak masaja başlar ve çıtıra rahatlamasını söyler. Üzerindeki kazağı çıkarırsa daha rahat edeceğini belirtir. Yavaş yavaş soyunmaya başlayan kızın neler olacağından haberi yoktur. Adam yağladıktan sonra göğüsleri ovalamaya başlar, pilicin bundan keyif aldığını görünce aynı işlemi alt bölgeye de uygular.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments