Odamda yatakta uzanıp telefona bakıyordum, üvey annem içeri girdi “-Mutfaktaki musluk su akıtıyor tamir etmelisin” dedi. Daha yeni kalktığım için hiç halim yoktu anneme “-Tamirci çağır ben çok yorgunum” dedim. Beni dinlemeyip memelerini açtı “-Musluğu tamir edersen memelerimle oynayabilirsin” dedi. Hemen yatağımdan kalkıp mutfağa koştum, o memeleri ellemek için yapmayacağım şey yoktu. Alet çantamı aldım işe giriştim, en sonunda musluğu tamir ettim. Annemin yanına haber vermek için koştum. Koltukta sütyensiz uzanıyordu konuşurken koca memelerine bakmadan duramıyordum.

Olgun seksi annem bana ödülümü vermek için doğruldu biraz elledikten sonra, bana tekrardan bi iş verdi. Ben ise kabul etmedim istediğimi almıştım daha fazlasını istiyordum, olgun anneme “-Eğer seni şu anda sikersem istediğin her şeyi yaparım” dedim. Bana hiç kızmadı bile sikimi açıp yalamaya başladı. Daha sonrasında yatak odasına geçtik kıllı amcığını sikmek çok hoşuma gidiyordu istediği gibi yüzüne attırdım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • hasex 1 ay ago

    oğlum yapamıycaksan usta çağrıyım memeyi unut saçmalma anne o memler için sıfırdan ev dikerim çeviri efso zevkden çok gülmek için başlıklara ve altyazılara bakıyorum admin adamsın ve çeviren arkdaş her kimse elleri dert görmesin xofkwdsoğ,dskafsşoıdjaspjdpsajidjopskpaisopaksA

  • Sikici 1 ay ago

    Kadın efsane. İsmi nedir öğrenebilir miyim acaba