Babası mutfak lavabosunu temizlerken dolaba sıkışacaktır. Kızı yardımına koşar, bacaklarından tutup çekerken yanlışlıkla pantolonu ve boxerı indirir. Karşısında duran cinsel organı yalamamak için kendisini tutmaya çalışır fakat başarılı olamaz.

Adam tezgahın üzerindeki bir kaç parça bulaşığı yıkamak ister, suyun gitmediğini görünce borularda bir tıkanıklık olduğunu anlar. İş başa düştü diyerek kapakları açıp kafasını sokar ve sorunun ne olduğunu anlamaya çalışır. İşler birazcık ters gidecektir, kafası sıkışacaktır. Bu sırada evde sadece üvey kızı vardır, bağırış seslerine koşarak gelir.

Yaşı küçük olduğu için ne yapacağını bilemez, adamın beni çekmeyi dene demesi üzerine bacaklarından tutup asılır. İlk denemesinde pantolonu sıyırır ve özür dilerim diyerek bir kez daha dener. İkinci çekmesinde ise baksırı indirir adamın neyi var neyi yok görür. Bu sırada içerisinde fırtınalar kopar, ağzına almamak için kendine hakim olmaya çalışır. İradesine yenik düşecektir ve dilini gezdirmeye başlar. Bir kere ağzına alınca devamı gelecektir soyunup bir kaç tur üzerine oturur. Sıkıştığı yerden kendini kurtaran baba bunun bedelini ödetecektir.

Kategoriler

Ensest, Esmer, Genç, Latin, Pornhub

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment