Bir akrabalık ilişkisi, sadece aynı soydan gelen insanları bir araya getirmekle kalmaz, aynı zamanda özel arkadaşlıkların da temelini oluşturur. Benim kuzenimle olan bağım da böyle bir ilişkiydi. Biz iyi anlaşırdık ve birbirimize her zaman güvenebilirdik. Bu güven duygusu bazen bizi yasaklı maceralara sürüklerdi. Tam olarak bir yıl olmuş kuzenimle görüşmüyoruz. Babası benden pek haz etmiyor evlerine gitmemi istemiyor. Bizde akşam dışarıya çıktık ve gece kulübünde çılgınlar gibi dans edip eğlendik. O kadar iyi anlaşmamıza rağmen neden arayı bu kadar açmışız anlamadık. Gece saat geç olduğu için onu eve ben bıraktım fakat kapıdan içeriye girmesi imkansız. Babası biraz katı birisi olduğu için bu saatte geldiğini öğrenirse ağzına sıçar.

Kuzenimi odasına camdan çıkardım, birlikte gizlice eve girdik. Onun odasında biraz sohbet ettik günü değerlendirdik. Bu yaptığımız ikimizede çok iyi geldi daha sık yapacağımıza karar verdik. Laflarken yatakta sızıp kalmışız, gece uyandığımda karpuz gibi götü önümde duruyordu. Azıcık dayasam bir şey olmaz herhalde dedim ve sürtmeye başladım. Oda uyumuyormuş dayamam hoşuna gitti. Gizlice gece yarısı sikiştik ve sonra kaçıp gittim.

Kuzenimle geceleyin gizlice dışarıya çıkmak ve sabaha karşı pencereden evine gizlice sızmak, yasaklı eğlencenin en heyecan verici anlarıydı. Bu maceralar, hayatımızda unutulmaz anılar olarak kalacak. Dilerim babası kızına kaydığımı öğrenmez yoksa ben biterim. Bu fanteziyi tekrar yaşamak ister miyim diye soracak olursanız, kesinlikle isterim çok keyif aldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.