Biraz kara kuru olsada çekici bir step sister ‘a (üvey kız kardeşe) sahibim. Diğer erkekler ona ne gözle bakıyor bilmiyorum ama gözlük takması bile benim dalgayı kaldırmaya yetipte artıyor. Bugün öğle saatleri birlikte okuldan geldikten sonra üzerimizi değiştirip dinlendik. Anamın hazırlamış olduğu enfes yemekleri yerken aramızda ufak bir yakınlaşma oldu.

Kendisi benim penisime duyduğu hayranlığı daha fazla saklayamadı sanıyorum. Bar taburelerinde oturmuş karnımızı doyururken eliyle bacak aramı karıştırmaya başladı. İşin tuhaf tarafı ise anacık ev işleriyle uğraşıp habire odadan odaya geziyordu. Yakalanmamız an meselesi olabilirdi fakat esmer kardeşimin siki sıvazlaması daha ağır basıyordu.

Kendimi toparlayıp buna bir son verdim ve buzdolabından içecek bir şeyler almak için kalktım. Gözlüklü minik orospu hemen arkamdan gelmiş dolabın önünde bana sakso çekmeye başladı. Hemen arkamızda annem masada oturup bir şeylerle uğraşıyordu. Kapağı kendimize siper aldık ve arkasında saklanarak işimize devam ettik.

Kategoriler

Ensest, Esmer, Genç, Kardeş, Xhamster

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.