Zenci adam bu gece kendisini ödüllendirmeye kararlıdır. Zayıf çıtırlardan hoşlandığı için fit vücuda sahip kızlardan biriyle otelde kalıyor. Hatun karşımıza siyah jartiyerleriyle çıkıp kıvırta kıvırta yatak odasına geçiyor. Kaçıncı katta olduklarını bilmiyoruz fakat manzaraya bakılırsa kimsenin onları görmeyeceğini düşünüyorlar. Yatak odasının balkon kapısı sonuna kadar açıktır ve perde çekili değildir.

Saçları sayesinde kendi tarzı olan siyahı adam yatağa uzanıp karıya yalatmaya başlıyor. Sakso çekmeye çalışan kaşar yala yala bitiremiyor. Double yarak desek yalan söylemiş olmayız. Elleriyle sıvazlayıp bol tükürükle anın tadını çıkarıyor fakat az sonra içine almak zorunda kalacaktır. Küçük doğal memelere sahip hatun oldukça korkusuzdur. Emerken zorlandığı bu siki tereddüt etmeden arka deliğinden içeriye alıyor. Adamda bu sırada karıyı öldürmemek adına sonuna köklemiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • cengo 6 ay ago

    bu herifte nasıl bir yarak var amına koyim bakire bir kıza soksa kız bir daha ilişkiye girmeye korkar… iyi cesaret götlerine alıyorlar bunu… emily willis ve gia derza hastayım ikinize de

  • Dickmaster 6 ay ago

    Olum adamda yarrak değilde sanki saha çok orta bacak var gibi