Bekar kadın tek başına yaşadığı için biraz endişelidir. Evi müstakil olduğu için biraz korkar ve işin ehli olan birisiyle iletişime geçerek evini ve kendisini güvende tutmak ister. Elemandan randevu aldıktan sonra onun eve gelmesini beklemeye başlar. Çok geçmeden gelen güvenlik görevlisi, içeri girdiğinde evi inceleyerek en iyi şekilde güvenlik sistemi kuracağını dile getirir.

Bu sırada dışarıda veya her ihtimale karşı içeri birisi girerse kendisini nasıl savunması gerektiğini bilmeyen kadın, bu konuda da adamdan yardım isteyerek bir kaç taktik vermesini ister. Eleman kadına güzel bir savunma tekniği gösterirken eli ağır olan kadın yanlışlıkla adama öyle bir vurur ki elemanın şaftı kayar.

Neredeyse baygınlık geçirecek olan eleman, şaşkın bir şekilde kadının memelerine bakakalır. Bu durumu fark eden olgun, adamı incinmiş olması yüzünden üzülür ve ona kendisini iyi hissettirmek için memeleri sakladığı yerden çıkararak oğlanın ellemesine izin verir. Tabi ki aralarında ki ilişki bununla da sınırlı kalmayarak bir üst düzeye geçerek birliktelik yaşarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.