Uzun süredir eli bayan eline değmeyen eleman neredeyse kendisini sikecektir. Maaşı aldığında artık bu çaresizliğine bir son vermek istiyor. Güneşli havada dışarıya çıkıp aranmaya başlıyor. Bankta tek başına oturan esmer hatuna denk gelince ağzının suyu akıyor. Şansını denemek için hemen yalan bulup yanına gidiyor ve köpeğinin kaybolduğunu söylüyor. Görüp görmediğini sorarken muhabbet etmeye başlıyor.

Çıtır görmediğini söylüyor ve bende şimdi kalkacağım diyor, oğlan ise aramamda yardımcı olur musunuz diye ısrarda bulunuyor. Sizde hayvan sever birine benziyorsunuz diye pohpohlamayıda ihmal etmiyor. İkna kabiliyeti yüksek çocuk karıyı alıp yürümeye başlıyor. Sözde köpek arıyorlar fakat çocuk arkadan yürüyerek kızın götünü kesmektedir. Dövmeli genç kızda salak değil tabi arkasını döndüğünde herifin nereye baktığını anlıyor.

Sen benim götüme mi bakıyorsun diye tepki veriyor ve olay burada patlak veriyor. Kaçmak üzere olan kadını elde tutmanın tek yolu para olacaktır. Cebindeki metalikleri çıkarıp teklif etmeye başlıyor. Kızın fiyatını bulana kadar rakamı arttırıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment