Annemle evde otururken misafir geleceğini öğrenince üstüme başıma bir şeyler giydim. Malum havalar sıcak olduğu için üstüme tişört bile giymiyordum. Neyse, gelen kişi yeni yan komşumuz olan kızıl saçlı ablaydı. Bu kadını defalarca kez gözetlediğim olmuştu çünkü bahçesinde havuz olduğu için genelde bikini ile gezerdi.

Neyse, komşu geldiği için salona geçtim ve tam sohbet muhabbet ederken annemin telefonu çaldı ve uzun zamandır şehir dışında olan babamın geldiğini, onu havalimanından alıp gelmesi gerektiğini söyledi. Siz birlikte oturun ben çabuk bir şekilde gider gelirim diyerek evden çıktı. Bu sırada komşum, beni sürekli gözetlediğini biliyorum, bunları yakından görmek ister misin diyerek memelerini açtı.

Meğer onu dikizlediğimi biliyormuş. O an çok utansam da bir şey demedim ve anın tadını çıkarmaya başladım. Hayallerimi süsleyen kızıl saçlı ve dövmeli olan komşum sonunda kucağımdaydı ve aşırı zevk alıyordum. Tam attıracağım sırada annem içeri geldi ve uçağın rötar yaptığını söyledi. Beni o şekilde gördüğü için biraz sinirlenmişti çünkü onunla seks yaptığımız için muhtemelen kendisini aldatılıyormuş gibi hissetti. Sırf bu yüzden, beni davet etmemenize üzüldüm diyerek aramıza katıldı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • uzman 1 sene ago

    konuş amk konuş ya önünde 2 karı sikinde zıpklıyor terk kelime konuşmuyorsun