Yakın zamanda taşındığım mahallede kapı komşum olan insanlar çok güler yüzlüydü. Karı koca olarak ailemizi güler yüzle karşılamışlardı ve her ihtiyaçlarımıza yardımcı olmuşlardı. Zaman geçtikçe iyice samimi olduk ve bakkala giderken hep kapılarını çalarak bir şeye ihtiyaçları olup olmadığını sorardım. Bu şekilde bir süre geçtikten sonra yan komşum olan yaşlı kadın beni evine kahve içmeye davet etti.

Kocası evde olmadığı için yanlış anlaşılır diye düşündüm fakat çok ısrar edince gitmek zorunda kaldım. İçeri girdiğimde salona oturdum ve beklemeye başladım. Kahveyi hazırlıyor sanıyordum fakat içeri geldiğinde üzerinde uzun çorapları ve göğüs kısmı açık bir kıyafet vardı. Asıl amacını o an anlamıştım ve birlikte yatak odasına geçtik. Tam ağzına veriyordum telefonu çaldı ve arayan kişi kocasıydı. Açmamak olmazdı ve hemen telefona sarılarak efendim kocacım dedi.

O sırada benim sikimde yaraksız kalmak istemiyordu ve hazır yatakta domalan komşunun karısına çakmaya başladım. O telefonla konuşurken çaktırmamak için elinden geleni yapıyor, ben ise onu inletmek için her seferinde daha fazla sokup çıkartıyordum. Az kalsın yakalanıyorduk fakat unutulması zor bir gündü.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Yılmaz 1 sene ago

    Admin yaşlı hanımefendinin adını paylaşır mısın? Star etiketini üst köşelerde altyazısız filmlerde de yapsan çok iyi olur?