Sabahın erken saatlerinde uyanmak her zaman kolay olmazdı, ama bugün kendime söz vermiştim. Spor yapmak için giyinip dışarı çıktım ve mahallede koşmaya başladım. Ruhumun derinliklerinde hissettiğim huzur, koştukça bedenime yayılıyor, beni daha da motive ediyordu. Koşarken, karşımdan komşumuzun karısı geldi. Aynı benim gibi şort ve spor ayakkabıları giymiş koşuyordu. İlk önce ona birkaç metre mesafeden baktım ve devam ettim.

Ancak güzelliği beni fena etkiledi ve dikkatimi çekti. O kadar güzel görünüyordu ki gözlerimi ondan alamıyordum. Yanımdan geçtiği sırada kafamı çevirip koca götüne bakmaya başladım. Hatun adım attıkça büyük kalçaları zıplıyordu. Bu güzel götü kafamın üstünde hayal ettim, o amcığı yalayıp sikmek çok güzel olurdu. Kendime engel olamadım ve sapıkça bir işe kalkıştım. Peşine takılıp onu evine kadar takip ettim. Kadın kapıyı açıp eve girdiğinde onu görebilmek için bir şeyler yapmalıydım.

Kapıyı denediğimde kilitli olmadığını gördüm. Gizlice evine sızıp onu duş alırken izlemeye başladım. Kadının soyunması beni çok etkiledi, sikimi çıkarıp asılmaya başladım. Sonrasında ne oldu diye soracak olursanız, kadın beni yakaladı ve çok sinirlendi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.