Kocasını sabah işe gönderen milf evde yalnız kalınca kendisini okşayarak güzel vakit geçirmek istiyor. Üşenmeden kırmızı jartiyerini giyiyor ve yarı çıplak halde merdivenlerden inip salona geliyor. Salondaki beyaz koltuğun üzerinde mincosuna dokunup dairesel hareketlerle anın tadını çıkarıyor. Bu sırada azgın komşunun oğlu 500 metreden amcığın kokusunu alıyor. Sapık eleman bütün gün milletin evlerini gözetliyor.

Bahçeden atlayıp gizlice cama yapışıyor ve salonda orgazm olmaya çalışan olgunu görüyor. Hemen pantolonun fermuarını açıp asılmaya başlıyor. Komşunun karısına kaydığını hayal edip dalgayı kazık gibi dikmeyi başarıyor. Bir yandan da arkasına bakıp gören eden var mı diye etrafı kolaçan ediyor.

Tam bu sırada gözlerini açan milf salonun camında tanımadığı birinin onu gözetlediğini fark ediyor. Hemen koşturup bahçeye çıkıyor, bizim sapıkta o sırada arkasına baktığı için yakalandığını fark etmiyor. Tekrardan evin içerisine odaklandığında karıyı koltukta göremeyince terslik olduğunu fark ediyor. Saniyesinde başına dikelen hatun bizim casusu yakalıyor, madem beni izliyorsun o zaman içeriye gelip yardım edeceksin diyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.