Olgun kadın çektiği sırt ağrılarından dolayı epey şikayetçidir ve bunun yüzünden işi bilen birinden masaj seansı almak ister. Bu sırada komşusu olan kadının oğlunun masör olduğu aklına gelir ve eleman ile iletişime geçerek durumu anlatır. Yeni göğüs yaptırdığını ve büyük oldukları için sürekli sırt ağrısı çektiğini dile getirir.

Eleman güzel bir egzersiz ile bu sorunu çözebileceğini dile getirerek kadını evine davet eder. Evde kimse yokken kadının sırtına masaj yapmaya başlar ve bu sırada devasa göğüslerden kendisini alı koyamaz. Hatta onlara nasıl dokunabilirim diye düşünürken birden kadının göğüs kısmını açarak eller.

Bu sırada kadın ne olduğunu anlayamaz ve “-Ne yapıyorsun!” diyerek adama yükselir. Eleman hemen masaj yağını çıkarır ve bunun bitkisel bir ilaç olduğunu, göğüslere sürerse dolaylı yoldan ağrınıza iyi gelecek diye kandırır ve kadının memelerini ellemeye başarır. Kabiliyetli elleri sayesinde ellediği kadını zevke getirmeyi başarır ve onu sikip atar. Yediği penisten sonra aldığı zevkten ağrı sızı hissetmeyen olgun, komşunun oğluna çok teşekkür eder.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments