Latin kadın işleri yoğun olan nişanlısına yemek götürerek sürpriz yapmak istiyor. Hünerli elleriyle en sevdiği yemekleri hazırlayarak adamın ofisine doğru yola çıkıyor. Hatta hızlıca gidebilsin ve sırf yemekler soğumasın diye taksiye bilmekten bile kaçınmıyor. Ofise gittiğinde gördüğü manzara karşısında oldukça üzülüyor çünkü adamı sekretere götten çakarken yakalıyor. Yapacağı sürpriz ona bir kabus olarak geri dönüyor ve hemen çıkıp eve gidiyor.

Şişman adam ise kadının arkasından koşup eve gidiyor ve özür dileyerek kendisini affetmesini istiyor. Her şeye rağmen onu dinleyen kadın, asla affetmeyeceğini söyleyerek adamı tersliyor. Her şeyi yapmaya hazır olan adam, bu konuda uzman bir doktor olduğunu söyleyerek ne yapıp edip nişanlı olduğu kadını doktora getirmeye ikna ediyor.

Kısa bir süre kapıda beklerken bile kavga etmeden duramayan çift doktorun odasına girdiğinde dertlerini anlatıyorlar. Piç doktor ise en iyi yöntemin ödeşmek olduğunu söyleyerek aynılarını karınada yaparsa birbirinizi affetmeniz oldukça kolaylaşır diyerek çiftin aklına sokuyor. Karısı da bu durumu kabul edince, şişman adam doktora lütfen karımı sikin diye yalvarıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.