Liseli aşıklar geceyi birlikte geçirmek istedikleri için azgın kız, manitasını eve pencereden gizlice sokar ve gece boyu birliktelik yaşarlar. Sabah olduğunda ayrılma vakti gelmiştir fakat bir türlü birbirlerinde kopamazlar. Evdekiler uyandığında kızın annesi odaya gelir ve okula geç kalacağını söyler. Durum böyle olunca artık veda vakti gelmiştir.

Gizli kapaklı iç çevirdikleri için oğlan gizlice evden çıkmak zorundadır. Üst kattan indikten sonra odaları karıştırır ve yanlışlıkla yatak odasına girer. Odada kız arkadaşının annesini yarı çıplak halde bulur. Kadın oğlanı fark edince çığlığı basar ve kocası koşarak oraya gelir. Hemen saklanan yaramaz genç, kadına yalvarma işareti yaparak yerini söylemesini istemez.

Kocası gidince bu çocuğun kulağını çekerek neler olduğunu öğrenir. Kızıyla seks dolu bir gece geçirdiğini öğrenince hem sinirlenir hemde kıskanır. Oğlanı giysi dolabına saklar ve kocasını işe göndermeye çalışır. O kadar azgın bir kadındır ki kocasının evden gitmesine sabredemeden bu genç erkeğin sikini önce mutfakta ardından yatak odasında dibine kadar içine alır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.