Telefon ile konuşurken gözü hiç bir şey görmeyen kadının dünya yansa umurunda değildir. Mutfakta telefon ile birisiyle konuşurken yanına kızı ve oğlu gelerek ona acıktıklarını söyleseler de kadının kılı bile kıpırdamaz. Gençler iyice bağırarak kadının dikkatini sonunda çekmeyi başarırlar ve ondan kahvaltı hazırlamasını isterler.

Sinirli kadın, tabaklara birer çiğ yumurta kırıp üstüne ekmekleri bırakır ve alın size kahvaltı diyerek salona gider ve telefon ile konuşmaya devam eder. İki genç bu kez kadını gizlice dinleyerek telefonda kiminle konuştuğunu öğrenmek isterler fakat, hatun direk oradan kalkıp banyoya gider.

Bu sefer de onu banyonun kapısından dinleyen evlatlar kadının çıplak olduğunu görürler ve kısa süre içerisinde yakalanırlar. Kadın iki evladını da kulağından tutuğu gibi salona getirir ve onları azarlamaya başlar. Ertesi gün sabah kahvaltıda yine aynı durumla karşılaşan eleman bu kez annesinin dikkatini çekmek için kız kardeşinin memelerini ellemeye başlar.

Genç kız bunu istemese de eleman onu zor durumda bırakarak zorla eller. Kısa süre sonra babası masaya gelince kadın oğlunu şikayet ederek yaptığı terbiyesizliği anlatır. Sinirden deliye dönen baba oğlunu odasına gönderir ve kızından bu durum hakkında özür dileyerek onu içeri götürür.

İçeride kızına abinden rahatsız oldun mu gibi sorular sorar ve bir daha böyle bir şey olmayacak diye dudaklarına yapışır. Tam bu sırada karısı da içeri gelir. Onları görerek yanına gider ve onlara eşlik ederek hep birlikte sevişmeye başlarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments