Kocası tarafından yeteri kadar ilgi görmeyen kadın mutsuzdur. Kocası cinsel konuda ihtiyaçlarını karşılamadığı için gözü dışarıya kayar. Zaman içerisinde kocasını sadece banka olarak görmektedir ve sürekli kocasından para istemektedir. Kadın zaman içerisinde üniversiteye giden üvey oğluna karşı ilgi duymaya başlar. Bir gün kocası laptop başında çalışırken okuldan dönen üvey oğluna arkadan işaret yapar ve yanına çağırır. Oğlan gelmemekte ısrar edince memelerini gösterip iş atar. Genç adam hala annesine o gözle bakmaz.

Babası annen seni çağırıyor git hadi biraz söz dinle diye bağırır. Bunun üzerine üniversiteli delikanlı memelerini gösteren annesinin yanına gider. Kadın oğluna zorla amını elletmeye çalışır. Vajinaya bir kere dokunan delikanlı tadını alınca bırakmak istemez, bu kişi annesi olsa bile! Kadın bu davranışın doğru olmadığını biliyordu, ancak üvey oğluna olan ilgisi giderek artıyordu. Kocasıyla yaşadığı sorunlar onu bu yöne itmişti.

Yine de, kendisini dizginlemesi gerektiğini biliyordu fakat engel olamıyordu. Kocası laptopun başında bütün odağını ekrana vermişken arkada olan bitenleri duymuyordu. Karısı oğlunun sikini büyük bir zevkle yalıyordu. Daha sonra her santimini amcığında istedi, genç olduğu için testesteron seviye tavan olan genç adam yarağını latin anasının içine sokup sikmeye başladı. İşleri bittiğinde ise hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam ettiler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.