Benim gibi çekici ve güzel bir kadın nasıl olurda böyle şişman tombik adamla evlenir anlam veremiyorsunuz değil mi? Bende anlam veremiyorum merak etmeyin, gönül işte sevince insan evleniyor. Neyse ki birbirimize saygı duymayı biliyoruz. Ufak sikiyle beni mutlu edemediğinin farkında, bu yüzden seks ihtiyaçlarımı başka erkeklerden karşılamama izin veriyor. Favorilerim ise kocamın iki zenci arkadaşı oluyor.

Videomu izlediyseniz göreceksiniz, üç erkeğede donlarını indirtiyorum. Şu zencilerdeki sike bakın birde gözlüklü kocamınkine? Adalet bunun neresinde diyorum ama seviyorum ne yapayım. Kocam ve arkadaşlarıyla salonda otururken gidip üstüme rahat bir şeyler giyip geldim. Siyah iç çamaşırlarımla bana karşı koyabilecek erkek yok. Normal halimlede yok ama bu adamların beni sert sikmesini istiyorum.

Bu yüzden jartiyer giydim, bu onlara seks sırasında haz verecektir ve beni daha sert inletmelerine yardımcı olacaktır. Böyle çekici adamlara verirken inanın sınır tanımıyorum. Onlar götümü başımı her yerimi sikebilirler feda olsun. Kocamda kırmızı tişörtünü sıyırmış köşeden mastürbasyon yaparak beni izliyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment