İşkolik kocam aylardır benimle ilgilenmiyor, sürekli seyahatlere çıkıyor. Benim gibi hormonları yüksek bir kadının düzenli olarak sikilmesi gerekli fakat kocam bunun farkında değil. Bende ihtiyaçlarımı karşılayabilmek için başka adamlarla görüşüyorum. İçlerinden birisiyle iyi anlaşmaya başladık ve gizli gizli aşk yaşıyoruz. Kocam işteyken, oğlumda okuldayken tüm gün o herife nude resimlerimi atıyorum. Eğer işten izin alıp gelirse kendimi siktiriyorum. Eğer arayı biraz açarsak azgınlıktan kuduruyorum, tüm gün havuz başında memelerimin resmini çekip sikicime gönderiyorum.

Öğle saatlerinde okulda sandığım oğlum meğerse evdeymiş, beni havuz başında yakaladı. Kız arkadaşımla konuştuğumu söyledim ve olayı geçiştirdim. Meğerse çakal benden şüphe ediyormuş, ertesi gün aşk yaşadığım herifi bana kayması için eve çağırmıştım. Oğlum okula gitmemiş ve saklanıp olan biteni videoya çekmiş. Herif gitti yatak odasında çıplak halde duruyordum, oğlum yanıma gelip sen ne bok yiyorsun dedi.

Evimizdeki yabancı adamın doktor olduğunu söyledim, beni muayene etmeye geldi dedim. Tabi zeki oğlan bunu yemedi, bana çektiği videoları gösterdi ve babama söyleyeceğim dedi. Eğer kocam bunu duyarsa beni boşar, o yüzden öğrenmemesi gerekli. Oğlumu kendi tarafıma çekmek için üstümdeki havluyu attım ve onu baştan çıkarmaya başladım. Az evvel manitam beni sikmişti ama olsun, ikinci bir yarağı yemekten zarar gelmez.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.