Bugün ki uzun konulu japon filmimizde genç adam evde ders çalışırken baba yeni bir kadınla gelecektir. Çocuğun odasına girip bu senin üvey annen, ikinizi tanıştırmak istedim biz evleneceğiz ve bugün bizde kalacak diyor. Bütün dikkatini javhd güzelliğindeki kadına veren çocuk anasını çok beğeniyor. Akşam olduğunda ise yatağına yatıp gördüğü güzelliği düşünüp hayaller kuruyor.

Ertesi gün banyodan su seslerini geldiğini duyunca kalkıp kimin yıkandığına bakıyor. Yeni üvey annesini duşta görünce kapının aralığından dikizleyip mastürbasyona başlıyor. Keriz çok geçmeden yakayı ele veriyor ve enseleniyor. Korkudan hemen odasına kaçıp hiçbir şey olmamış gibi yapıyor. Maalesef karı gözetlendiğini fark etmiştir hemen peşinden geliyor.

Oğluma kıllı amımı yalatırken kocam geldi

Oğlu olacak çocuğua daha önce hiç birliktelik yaşayıp yaşamadığını soruyor. Kendi kıllı amını yalatmaya başlıyor, kadının bakir erkek fantezisi vardır. Bunlar birlik olmaya başladıklarında zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyorlar. İşten eve dönen baba odadan gelen çap çup seslerine kulak veriyor. Kapıyı açtığı gibi karısı olacak kadınla çocuğunu iş üstünde yakalıyor.

Hatun hemen araya girip bunu kendisinin istediğini söylüyor ve oğlanı koruyor. 3lü yapalım ikinizede yeterim, çok eğleniriz diye teklifte bulunuyor. Çekik gözlü adamların hoşuna giden bu düşünceyi kabul ediyorlar. Karıyı birlikte düdükledikten sonra ertesi gün baba oğul arasında hangimiz kayacak kavgası başlıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments