Kocam eve geldiğinde yüzünden bir problem olduğunu anlamıştım. Ona ne olduğunu sorduğumda yok bir şey dese de bana yalan söylediği apaçık belliydi. Biraz daha üstüne gittiğimde gerçekleri öğrenebildim. Meğer patronu onu işten çıkarmış ve bu yüzden üzgünmüş. Eşim aslında işini iyi yapan, işten izin almadan sürekli olarak çalışan biriydi. Onun neden işten çıkarıldığını bile anlayamamıştım.

Sırf bu yüzden onun uyumasını bekledim ve telefonunu alarak patronunu aradım. Ona eşime bir şans vermesini söyledim ve ikna etmeye çalıştım. O ise eşimin yaşlı olduğunu, artık işine yaramadığını söyledi. Telefonda daha fazla konuşamayacağını anladığında beni bu konuyu konuşmak için evine davet etti. Oraya gittiğimde ne ile karşılaşacağımı hissedebiliyordum fakat yine de gittim.

İçeri girdiğimde aynı konu üstüne konuştuk ve eğer kocamın işten atılmamasını istiyorsam bir şeyler yapmam gerektiğini söyledi. O işe gerçekten ihtiyacımız vardı çünkü bir kredi borcu ödüyorduk ve evi geçindirmek zorundaydık. Sırf bunun için eşimin şerefsiz patronu ile birliktelik yaşadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments