Evli çiftimiz haftanın belirli günleri sürekli seks yaparlardı. Sebebi ise sarışın olgunun bir çocuk sahibi olmak istemesiydi. Yine bir gün kocasına arayıp ne zaman geleceksin seni sabırsızlıkla beliyorum demiştir. Kocası gelmeceğini söyleyip telefonu kapatmıştır. Seks düzeninin bozulmamasını isteyen orospu kadın çok sinirlenmiştir. Kapının çalmasıyla birlikte üstünü örtecek bir şey alan kadın hızlıca kapıya yönelir.

Kapıdaki genci gören azgın milf neden geldiğini sorar. Futbolcu olan genç hiç bir şeyden habersiz masumca çıtırın sorularını yanıtlar. Bir yandan da gözlerinin seksi kadının vücudundan alamaz. Bağış için kapı kapı dolaşan genç adam turnayı gözünden vurmuştur. Sarışın sürtüğün tek istediği çocuk yapmak olduğunu için futbolcuya bağış yapacağını söyler fakat bir takım şartları vardır.

“-İçimde dölünü istiyorum kabul eder misin?” cümlesiyle delikanlıyı şoka sokar. Yalnız kocamın haberi olmayacak diyerek şart koşar. Şaşıran azgın öğrenci olur demesiyle içeri girmiştir. Birlikte yatak odasına geçerler. Adam olgun kadının amıyla istediği bütün fantezileri gerçekleştirir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Anonim 1 sene ago

    9 bolumluk love story gibi seriler varsa at admin çok iyi oluyolar