Eleman kız arkadaşının evine geldiğinde masanın üzerindeki teleskobu görür. Kızın annesi bu cihazı karşı komşusunu dikizlemek için almıştır ve onların pencereye hizalı bir şekilde ayarlamıştır. Bu yüzden kimsenin dokunarak ayarını kaçırmasını istemiyor. Eleman bir göz atmak istediğinde gördüklerine inanamıyor ve bu sırada olgun anne geliyor.

Çocuklar her şeyin farkında olduklarından bir kaç yalan söylüyor ve azgın kaynana kızını odasını toplaması için oradan yolluyor. Üzerinde kırmızı bir elbise ve aşırı derecede göğüs dekoltesi olan kadın domalarak teleskoba bakıyor ve elemana gel bak bakalım ne gördüğünü bana söyle diyor. Eleman gözünü yanaştırdığı sırada ona sırnaşmaya başlar ve sikini avuçlar.

Meğer komşusunun mastürbasyon yapan oğlunu dikizleyen bu anne her şeyi itiraf ediyor. Kızı geldiğinde ise yalan makinesine dönüşerek kızı yine yollamanın bir fırsatını bulur ve damadının önünde diz çökerek çavuşu emer.

Sürekli genç erkekleri hayal ederek mastürbasyon yapan olgun kadın, bu sefer kızının erkek arkadaşını ayartma konusunda epey kararlıdır. Kaynanasının azgınlığını dizginleme konusunda istekli olan genç ise bu gacıyı arkadan becererek boşaldığı sırada manitası eve gelir ve yakalanırlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

11 Comments