Sevgililer günü gelip çattı fakat benim hala bir manitam yok. Bütün günü evde yatağıma uzanıp televizyon izleyerek geçireceğim. Annemde benimle aynı kaderi paylaşıyor çünkü babam kafasını işten kaldırmıyor. Sürekli seyahat edip şehir şehir geziyor. Odama kırmızı geceliğiyle gelen annem bana akşam babamın gelip gelmeyeceğini sordu.

Kendisi arıyormuş fakat telefonu kapalı olduğu için peder cevap vermiyormuş. Bende konuşmadığımı söyledim ve konu sevgililer gününe geldi. Peder onla ilgilenmediği için anneminde benden bir farkı yok sanırım kendini yalnız hissediyor. Yatağımın kenarına oturan koca götlü anam kırmızı geceliğini çıkarıp siyah iç çamaşırlarını bana gösterdi. “-Kocam gelseydi bunları onun için giymiştim fakat geleceği falan yok.

O zaman seninle birlikte biraz eğlenelim ikimizde yalnızız” dedi. Benim kıllı sikimi sıvazlayıp kaldırmaya başladı. Yapma dur bu çok yanlış desemde nasıl keyif alıyorum anlatamam. Dalga zaten direk sokuş moduna geçti sertleşti. Fileli çorap giyen büyük götlü annemi kucağıma alıp orospum yaptım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments