Karıları tatile gidince, arkadaş olan iki adam yalnız kaldılar. Ancak karamsarlık yerine keyifli bir plan yapmaya karar verdiler. Evin bahçesinde mangal partisi yapma fikri ikisininde kafasına yattı. Babalar, mangal için malzemeleri topladılar ve kızlarını da yanlarına aldılar. Bahçede mangalı yakarken, mis gibi kokular etrafa yayıldı. Karnı acıkan herkes, lezzetli etlerin pişmesini heyecanla bekledi. Sonunda, yemek hazırlandı ve herkes sofraya geçti. Köfte, tavuk şiş, sebzeler… Hepsinin tadı bir harikaydı. Gülüşmeler ve sohbetler, masayı süslerken, pek çok içten anı biriktiriliyordu.

Yemek sonrası serinlemek için havuza yöneldiler. Birbirlerini şakalarla ıslatan babalar ve kızlar, neşe dolu bir atmosfer yaratıyordu. Babalar, genç kızlarını omuzlarına alarak deve güreşi yapmaya başladılar. Gülme krizlerine giren herkes, keyifli bir rekabete katıldı ve neşe dolu anlar yaşandı. İtiraf etmek gerekirse, babalar fazlasıyla güçsüz kaldılar, ancak kahkahalarıyla enerjilerini hiç kaybetmediler.

İri yarı babalarının omuzlarına çıkan genç kızların bikinisi kaydı ve biraz açıldı. Üstlerini toplamak yerine bilerek frikik veren kızların tek amacı babalarını baştan çıkarmaktı. Niyeti kötü kızların swinger yapmak istedikleri çok belliydi. Babalarının dudaklarına havuzun içerisinde yapıştılar ve sevişmeye başladılar. Adamları kollarından tuttukları gibi odaya çıkardılar ve grup seks istediler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.