Bugün okulun soyunma odasında ilginç ve sıcak dakikalar yaşanacaktır. Kemikleri iri olan sarışın kızımız beden dersi sonrasında soyunma odasına gelip eşyalarını dolaba koyuyor. Üzerini değiştirecekken spor sonrası sıcaklık vücudunun sertleşmesi hoşuna gidiyor. Hemen bunu fırsata çevirmek istiyor, bir kaç güzel poz verip fotoğraf çekiyor. Sosyal medya hesaplarına yükleyip kendini diğer erkeklere beğendirecektir.

Telefonun ön kamerasıyla selfie yaparken her pozdan sonra dahada seksileşmeye başlıyor. Tişörtünden kurtulup büyük memelerini serbest bırakıyor. Aynanın karşısında onları ekrana sığdırmaya çalışırken arkasında ufak bir oğlan beliriyor. Alt sınıflardan olan minik çocuk kızların soyunma odasında olmaması gerekiyor. Gizlice büyük memelerin büyüsüne kapılıp izlemeye başlıyor ve donunu indirip şak şak sesleri eşliğinde asılıyor. Hatun ise aynanın yansımasından çocuğu görünce dönüp hesap soruyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Anonim 1 sene ago

    Niye acilmiyor

    • Admin 1 sene ago

      Merhaba, mobil ve masaüstü olarak gerekli kontrolü sağladık ve videoda sorun görünmüyor. Karşılaştığınız hata nedir yazar mısınız?