Son günlerde kızının eve gelmemesi, haber vermemesinden dolayı anne ve baba çok endişe duyar. Üvey baba toplantıdaki karısına “Bir şey öğrenirsem seni arayacağım daha gelmedi” derken içeriye kaşar girer. Kız arkadaşında kaldığını, saat geç olduğu için haber vermediğini söyler.

Odasına geçip yatağa uzanan kız telefonda arkadaşıyla konuşmaya başlar. Üvey babada istemeden söylenenlere kulak misafiri olur. Çocuğu telefonda olgun evli adamlarla seks yaparak gecelik iki bin dolar kazandığını söyler. “Bizimkiler sorarsa sende kaldığımı söyledim yalanımı ortaya çıkarma.” bu lafın üzerine kızıyla konuşmak için adam odaya dalar. Son günlerde pahalı eşyalar satın aldığını ve bu paranın nereden geldiğini sorar. Erkek arkadaşının zengin olduğunu söyler, babasının ısrarı üzerine evli olgun adamlardan hoşlandığını itiraf eder.

Bu filme de göz atmalısınız: Annesini babasından daha iyi sikebileceğini düşündü ensest

Kızının orospu olduğunu anlayan adam çılgına döner. “Annenin kalbine indireceksin.” derken şöyle cevap gelir “Bunu anneme söylememize gerek yok aramızda sır olarak kalabilir.” bunun üzerine yere çöküp üvey babasına “Olgun adamlara karşı koyamıyorum hadi ağzıma ver” der. Küçük orospunun tişörtü altında neler olduğunu hep görmek istediğini söyleyen babişko hayalini kurduğunu itiraf eder. Anne işteyken kızıyla ensest ilişkiye girip sonuna kadar zevkini çıkarır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.