Orta yaşlardaki anne üniversiteli ergen kızının telefonunda sevgilisiyle olan konuşmaları okur. Oğlanın gönderdiği büyük yarak fotosunu görünce aklı yerinden çıkar. Gizlice kızının ağzından çocuğa mesaj çeker “Bu gece seni odamda bekliyorum. Pencereyi açık bırakacağım oradan girebilirsin” der. Her şeyi organize edip kızını bir bahaneyle başka odada yatırır. Kendisi beyaz iç çamaşırlarıyla yatağa girip arkasını döner.

kızının telefonunda yarak resmi gören anne çocuğu cinsel ilişkiye zorladı
Kızının sevgilisine whatsappdan mesaj atıp eve çağırdı

Kızının whatsapp konuşmasında büyük yarak resmi gördü

Saat geldiğinde dakika bile şaşmadan camdan içeriye bir adam atlar. Yatakta yatanın manitasını olduğu zanneder fakat yaklaştığında sarışın anne birden yüzünü dönü verir. Üniversiteli kızının erkek arkadaşını genç biri olarak beklemektedir ama gelen yaşlı bir adamdır. Karşısında başka birisini gören adam özür dilemeye başlar fakat bunlara gerek yoktur. Büyük penisin fotoğraflarını gören anne çoktan vurdurmaya razı olmuştur. “Genç kızların peşinde koşmayıp bırakıp gerçek bir kadınla seks yapmak ister misin?” diye sorar.

Anne kızının ağzından fake mesaj atıp çocuğu eve çağırdı

Soru ne kadar güzel olsada sonuçta ara sevdiceği vardır bu yüzden hemen evet diyemez. Fakat kadın aramızda kalacak söz veriyorum dediğinde direk fermuarını açıp tatlı sıcak dalgasını çıkarır. Büyük bir iştahla emmeye başlayan olgun bayan zevkten havalara uçar çünkü bunca sene bu kadar büyüğünü görmemiştir. Sabahlar olmasın diyeceğimiz tarzda bir gece bu ikiliyi bekliyor. Büyük memeli maturenin hakkını vermek için her pozisyonda beline kuvvet bütün gücüyla abanır.

Malum işin sonuna geldiklerinde kadın dizlerinin üzerine çöküp klasik bir şekilde dölleri ağzına alır. Bu sırada el konulan telefonunu geri almak için kızı odaya girer. Birde ne görsün, anası ve erkek arkadaşı işi bitirmiştir. “Sen orospunun tekisin anne!” sözleriyle ergen trip atarak çekip gider. Olayı sonradan anlayan oğlanda sen bizi ayırmak için yaptın diyerek sevgilisinin peşinden koşar. Sarışın milf ise sırıtır, kızının onaylamadığı ilişkisini bitirmiştir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • Adsiz erkek 4 sene ago

    Admin kadinin adi ne?

  • Leon 10 ay ago

    Admin Bi tane video vardı, milf Bi kadın öğretmen rolündeydi öğrencisinden memnun değildi onun evine gidiyordu ama abisi evdeydi ikisi s.kişiyorladı videoyu bulamadım