Henüz daha 18 yaşına giren güzel kızını hayata hazırlamak isteyen anne onun için ne yapabileceğini düşünüyor. Evvelsi gün kızını bir arkadaşıyla sikişirken görünce beceriksizliği dikkatini çekiyor. Kaşar anne daha önce gittiği gece kulübünden hoşuna giden erkek striptizcinin numarasını almıştır. Ona telefon edip gün içerisinde eve davet ediyor.

18lik çıtırı karşısına alıp bu işin orospusu olan erkekten ders almasını istiyor. Baban akşam yemeğe gelecek fazla zamanımız yok, o yüzden elimizi çabuk tutmalıyız diyerek ismiyle çocuğa sesleniyor. Eleman geldiği gibi tecrübesiz genç kızın kucağına çıkıp dansa başlıyor. Ufaklıkta elleriyle erkeği götünden kavrayıp kalçalarını hissetmeye başlıyor.

Ders bununla sınırlı kalmayacaktır, erkek vücudunu tanıma işlemi tamamlandığına göre penis kısmına geçebilirler. İlk saksoyla başlıyorlar, anası ağzına alıp ufak ama hayati önem taşıyan muamele taktikleri veriyor. Daha sonra aynılarını kızı yaparak deniyor, tecrübeli kaşarda arkadan onu kontrol ediyor. Tabi bir süre sonra her şey raydan çıkacaktır! Kendilerini dansçı erkeğin kucağında bulacaklardır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments